Спеціальні потреби

Актуально

Біженці з КНДР заснували опозиційну організацію

Біженці з Північної Кореї, які тепер перебувають у Південній Кореї, офіційно заснували організацію активістів, що, за їх словами, розпочне кампанію за усунення від влади в Пехеньяні Кім Чен Іра.

Активісти організації кажуть, що до її складу входить приблизно 200 осіб, у тому числі колишні військові КНДР. За їх словами, ті люди все ще мають контакти у Північній Кореї з особами, які працюватимуть задля здійснення цих планів.

На інавгураційній церемонії в Сеулі, члени організації, з масками на обличчі, прочитали заяву, в якій засудили Кіма на смерть і влаштували удавану страту.

Тимчасом у Північній Кореї готуються до рідкісного політичного з’їзду. Політичні експерти вважають, що делегати Трудової партії Кореї уперше за три десятиліття, оберуть нових лідерів. Серед нових осіб може бути третій син верховного лідера Кім Чен Ун. Це може бути перший значний крок Кім Чен Іра передати владу мало відомому синові, якому, як вважається, приблизно 27 років.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG