Спеціальні потреби

Актуально

У Норвегії і Німеччині заарештовано трьох підозрюваних терористів

Шеф служби безпеки поліції Норвегії Янне Крістіансен

За повідомленнями, у Норвегії та Німеччині заарештовано трьох підозрюваних членів аль-Кайди на підставі звинувачень у змові вчинити тератаку, подібну до тих, які були здійснені у США та Великобританії.

Двох чоловіків взято під арешт у четвер у Норвегії, третього у Німеччині. За діяльністю підозрюваних правоохоронці стежили понад рік.

Шеф служби безпеки поліції Норвегії Янне Крістіансен сказала, що чоловіків затримано оскільки повідомлення про слідство мало бути невдовзі оприлюднене міжнародними ЗМІ.

Один зі підозрюваних є уйгурського походження громадянином Норвегії. Заарештовано також одного іракця та узбека, якІ мали право на проживання в Норвегії.

За даними служби безпеки ймовірні терористи планували здійснити атаки зі застосуванням переносних, але дуже потужних бомб, подібних до тих, які використовувалися у торішній неуспішній атаці на нью-йоркський метрополітен. Подібна змова була відкрита в британському місті Манчестер.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG