Спеціальні потреби

Актуально

У штаб-квартирі ООН розпочалася конференція у справі ДНЯЗу

У штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку розпочалася конференція, присвячена Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

Представники 189-ти націй, які приєдналися до угоди, збираються кожних п`ять років, щоб обговорити ефективність виконання її положень. Трибуною ООН у понеділок сповна скористався президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад. Він заявив, що ядерне домінування США підштовхує інші країни шукати шляхи отримання ядерної зброї. Іранський лідер звинуватив Сполучені Штати у залякуванні інших країн, у тому числі Ірану можливістю застосування ядерної зброї, використовуючи при цьому фальшиві звинувачення. Він додав, що ніхто не має доказів, що Іран розробляє ядерну бомбу.

Делегати США, Великобританії та Франції на знак протесту вийшли з зали під час виступу Ахмідінеджада.

Держсекретар США Гілларі Клінтон має виступити на конференції пізніше у понеділок. У неділю вона сказала, що Ахмадінеджад намагатиметься відвернути увагу міжнародної спільноти від недотримання його країною Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG