Спеціальні потреби

Актуально

Вікторія Нуланд прибула у Київ

Вікторія Нуланд
Помічник державного секретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд у четвер прибула до Києва для обговорення з керівниками України питання щодо подолання політичної кризи в країні.

Вона зустрінеться з президентом України Віктором Януковичем, з міністром закордонних справ Леонідом Кожарою, представниками опозиції, лідерами громадянського суспільства та бізнес-громади.

«У Києві помічник державного секретаря США Вікторія Нуланд зустрінеться з представниками уряду, лідерами опозиції та громадянського суспільства, бізнесменами для того, щоб закликати до згоди щодо нового уряду і плану дій, який поверне Україну на шлях до здійснення прагнень українців до демократії, поваги прав людини, європейської інтеграції та економічного процвітання», - йдеться в повідомленні Державного департаменту США.

За словами прес-секретаря Держдепартаменту Джен Сакі, США підтримують політичний процес, спрямований на створення перехідного уряду в Україні.

Визнавши, що тимчасовий уряд України, на відміну від обраного, не зможе отримати фінансову допомогу Заходу, Сакі сказала: «У всьому, що стосується допомоги Міжнародного валютного фонду, ми закликаємо Україну йти цим шляхом, який доведе до економічного оздоровлення України».

У середу верховний представник Європейського союзу з закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон зустрілася в Києві з президентом України Віктором Януковичем для обговорення «шляхів стабілізації політичної ситуації в Україні, запровадження економічних реформ і заходів щодо зміцнення демократичних інститутів».

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG