Спеціальні потреби

Нуланд і Сурков обговорили ситуацію в Україні


Вікторія Нуланд

Помічник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд у п’ятницю провела майже шестигодинну зустріч за закритими дверима з радником президента Росії Владиславом Сурковим.

Речник Державного департаменту США Джон Кірбі повідомив, що Нуланд і Сурков обговорювали «необхідність повного виконання Мінських домовленостей», які були укладені у лютому 2015 року задля вирішення конфлікту на Донбасі.

«Зустріч помічника державного секретаря США Нуланд і радника російського президента Суркова є частиною наших зусиль щодо роботи з Росією для забезпечення виконання Мінських угод у тісній координації з іншими учасниками "нормандської четвірки" - Україною, Німеччиною та Францією», – сказав Кірбі 15 січня.

За повідомленням представника МЗС Росії, зустріч проходила за зачиненими дверима у державній резиденції міста Піонерський Калінінградської області Росії.

Агенція AFP з посиланням на свої джерела повідомляє, що зустріч відбулася на території Росії, оскільки Владислав Сурков потрапив під санкції Заходу, запроваджені через роль Москви у дестабілізації ситуації в Україні.

Дивіться також: В ООН є держави, які хочуть, щоб України не було - організатор виставки у Нью-Йорку

В ООН є держави, які хочуть, щоб України не було - організатор виставки у Нью-Йорку. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

XS
SM
MD
LG