Спеціальні потреби

Актуально

Президент США Барак Обама оприлюднив новий план допомоги студентам з виплати боргів за навчання

Президент США Барак Обама оприлюднив новий план допомоги студентам з виплати боргів за навчання

Президент Обама заявив, що уряд повинен зробити все, щоб вища освіта стала доступною для кожного американця, навіть коли плата за навчання зростає темпами, швидшими, ніж темпи інфляції чи збільшення прибутків.

Під час виступу у Денвері, штат Колорадо, Президент США оприлюднив свій план допомоги студентам та випускникам у сплаті боргів на навчання. Обама зауважив, що економіка страждає, коли люди повинні відмовлятись від купівлі нерухомості та відкриття власного бізнесу через обтяженість студентськими боргами.

Так, відповідно до запропонованої адміністрацією програми, від 2012 року студенти сплачуватимуть студентські борги у розмірі лише до десяти відсотків від їх прибутку. Студенти та випускники також зможуть зменшити відсоткову ставку кредиту, отриманого від державних установ. А після двадцяти років сплати, борг автоматично анулюватиметься. Таким чином, каже Президент, за допомогою нової ініціативи понад півтора мільйона американців зменшать свої місячні виплати за навчання на сотні доларів.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG