Спеціальні потреби

Президент США Барак Обама оприлюднив новий план допомоги студентам з виплати боргів за навчання


Президент США Барак Обама оприлюднив новий план допомоги студентам з виплати боргів за навчання

Президент Обама заявив, що уряд повинен зробити все, щоб вища освіта стала доступною для кожного американця, навіть коли плата за навчання зростає темпами, швидшими, ніж темпи інфляції чи збільшення прибутків.

Під час виступу у Денвері, штат Колорадо, Президент США оприлюднив свій план допомоги студентам та випускникам у сплаті боргів на навчання. Обама зауважив, що економіка страждає, коли люди повинні відмовлятись від купівлі нерухомості та відкриття власного бізнесу через обтяженість студентськими боргами.

Так, відповідно до запропонованої адміністрацією програми, від 2012 року студенти сплачуватимуть студентські борги у розмірі лише до десяти відсотків від їх прибутку. Студенти та випускники також зможуть зменшити відсоткову ставку кредиту, отриманого від державних установ. А після двадцяти років сплати, борг автоматично анулюватиметься. Таким чином, каже Президент, за допомогою нової ініціативи понад півтора мільйона американців зменшать свої місячні виплати за навчання на сотні доларів.

XS
SM
MD
LG