Спеціальні потреби

Барак Обама вкотре розкритикував Мітта Ромні


Напередодні з‘їзду Демократичної партії, Барак Обама відвідує з виборчим турне ключові для виборів штати.

Перебуваючи у Айові чинний президент різко розкритикував заяви лідерів Республіканської партії, виголошені під час з‘їзду у Тампі. Обама вважає, що кандидат від республіканців Мітт Ромні не запропонував жодних нових ідей щодо покращення економіки, а лише повторював старі партійні гасла, які звучать уже здавна:

«Було багато обіцянок розповідати неприємну правду і приймати складні рішення. Але ніхто з них так і не пояснив яку саме правду і які саме рішення вони мали на увазі. І коли Губернатор Ромні вийшов на сцену – він не запропонував жодної нової ідеї. Він переказав старі гасла, які ми вже чуємо роками. Вони багато говорили про мене, вони багато говорили про нього, але вони забули поговорити про вас», - сказав Обама.

За даними опитувань, рейтинг підтримки Мітта Ромні одразу після з‘їзду республіканців зріс на скромних два проценти. Втім, за кілька днів він опустився до попереднього рівня. Станом на цей момент Барак Обама лідирує у загально національному опитуванні. Його підтримують 44 відсотки опитаних, тоді як Ромні – 43 проценти.
XS
SM
MD
LG