Спеціальні потреби

Президент Барак Обама про розвиток цифрових технологій


Америці потрібен дешевий та швидкісний Інтернет - Обама
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Америці потрібен дешевий та швидкісний Інтернет - Обама

Напередодні звернення до нації президент Обама підтримує ідеї про те, як пожвавити економіку країни та покращити рівень життя мільйонів американців. Цього тижня під час своїх виступів перед громадами він наголошував на важливості розвитку цифрових технологій як для споживачів, так і для бізнесу. Також президент торкнувся теми захисту конфіденційної інформації в інтернет-просторі.

Виступаючи в містечку Сідар-Фоллс у штаті Айова, президент Обама запевнив, що американська економіка стає сильнішою, і він хоче, щоб ці покращення відчули якомога більше американців у своєму повсякденному житті:

«У 21 столітті, у час інновацій та розвитку технологій, процвітання, якого ми так прагнемо, робочі місця, які ми намагаємось створити – все це залежить від розвитку цифрових технологій, нашої здатності купляти, вести бізнес, здійснювати пошук та вчитись в інтернет-просторі.

Для того, щоб досягти успіху, додав президент, громадам необхідний дешевий та легкий доступ до швидкісного Інтернету:

«Йдеться про те, щоб дати підприємцю, малому бізнесу та будь-якій пересічній людині шанс конкурувати з хлопцями із Силіконової долини та інших країн світу. Йдеться про те, щоб допомогти студентам отримати доступ до навчання в Інтернеті, а також до пошуку роботи, яка стане здійсненням їх мрій».

У понеділок президент оприлюднив свої плани зміцнення законодавства, яке карає за викрадення особистих даних. Зокрема він наполягає, щоб компанії повідомляли своїх клієнтів протягом тридцяти днів, якщо їх дані буди вкрадені. Також новий законопроект забороняє компаніям продавати особисті дані фізичних осіб за кордон. Президент Обама додав:

«Це питання громадської безпеки та громадського здоров’я. Більша частина цієї інфраструктури належить приватному сектору. Так що самотужки захистити націю не може ані уряд, ані приватний сектор. Це повинні бути спільні зусилля, уряд та індустрія повинні працювати пліч-о-пліч як партнери».

Поборники права на приватну інформацію критикують ідею обміну інформацією між урядом та компаніями у світлі останніх скандалів, коли уряд звинуватили у надмірному нагляді за громадянами та збиранні приватної інформації. Деякі аналітики кажуть, що багато компаній обмінюються інформацією про своїх клієнтів без їх дозволу.

Говорить Клаус Ларрес з Університету Північної Кароліни:

«Не існує законів, які захищають приватну інформацію, в тому числі інформацію про здоров’я, фінанси. Дуже часто ці дані передаються в рекламах, страховим компаніям у необмеженій кількості. Ні ви, ні я навіть не знаємо, що ця інформація існує. Ми не знаємо, які дані про нас мають компанії та продавці інформації».

Ларрес зазначає, що плани Обами можуть наразитись на спротив з боку деяких законодавців:

«Беручи до уваги, що Конгрес тепер контролюють республіканці , високою є можливість того, що законопроект не буде прийнятий».

Після зустрічі з групою законодавців у вівторок президент Обама висловив впевненість, що можновладці досягнуть компромісу, оскільки в інтересах кожного американця – захистити націю від кіберзагроз.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG