Спеціальні потреби

Обама вважає, що республіканці занадто слабкі, щоб мати справу з Путіним


Обама Барак

Президент Барак Обама піддав критиці республіканських кандидатів, засумнівавшись у їхніх лідерських якостях і припустивши, що вони занадто слабкі, щоб мати справу з Росією і Китаєм.

«Ви помітили, що кожен з цих кандидатів каже: «Обама слабкий. Путін обійшов його на повороті. А от коли я буду розмовляти з Путіним, то я поставлю його на місце», – сказав Обама, передражнюючи регулярні заяви республіканських кандидатів, що він нібито дозволяє російському президенту Володимиру Путіну занадто багато чого.

«А потім виявляється, що вони не можуть впоратися з кількома ведучими дебатів на CNBC. Я ось що скажу: якщо ви не можете впоратися з цими людьми, я сумніваюся, що китайці чи росіяни особливо перейматимуться на ваш рахунок», – додав він, виступаючи на заході щодо збору коштів у фонд Демократичної партії в Нью-Йорку.

Республіканці піддали критиці організацію останніх дебатів своїх кандидатів, які проводила минулого тижня телевізійна мережа фінансових новин. Вони поскаржилися, що провідні поводилися упереджено щодо республіканських кандидатів.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG