Спеціальні потреби

Обама прийняв рішення не оприлюднювати фотографій тіла бін Ладена


Барак Обама вирішив не оприлюднювати фотографій Осами бін Ладена

Після тривалих консультацій президент США Барак Обама прийняв рішення не оприлюднювати фотографій тіла Осами бін Ладена. Американські високопосадовці кажуть, що оприлюднення кривавих фотографій може підняти хвилю ненависті у мусульманському світі. Їх також можуть використати терористи для пропаганди.

Тим часом громадськості стає відомо все більше деталей про операцію американських спецпідрозділів та про життя Осами бін Ладена у комфортному двоповерховому будинку за високим муром. Упродовж п’яти років Осама бін Ладен, його п’ята дружина та дев’ятеро дітей жили в абсолютній ізоляції від мешканців містечка Абботабада за 100 кілометрів від столиці Пакистану. Під час недільного нападу, американська розвідка була лише на 70% впевнена, що у таємному бункері знайде саме бін Ладена. Лідера аль-Кайди було вбито двома пострілами: в голову і в груди, його дружину поранено в ногу.

Зараз агенти ФБР та ЦРУ вивчають тисячі документів з таємною інформацією про діяльність та плани аль-Кайди, які було знайдено у будинку бін Ладена.

XS
SM
MD
LG