Спеціальні потреби

Президент США молиться за покінчення з насильством у Єгипті


Президент Обама промовляє на щорічному Національному молитовному зібранні у Вашингтоні

Промовляючи на щорічному Національному молитовному зібранні у Вашингтоні, президент Барак Обама сказав, що він молиться за припинення насильства в Єгипті.

Президент Обама зазначив, що він уважно стежить за подіями на Близькому Сході і, що молиться за реалізацію «прав і прагнень» єгипетського народу.

Серед учасників цьогорічного Національного молитовного сніданку були члени Конгресу США, світові лідери, група народних депутатів України, один із врятованих чилійських гірників і голлівудський режисер.

Члени Конгресу збираються щотижня, аби разом поснідати і помолитися. Два сенатори, які взяли участь у сьогоднішньому щорічному зібранні, сказали, що ці щотижневі сніданки є «найзначущішим періодом» тижня, під час якого політичні та релігійні розбіжності відкладаються на бік.

Чоловік жінки-конгресмена Ґабріел Ґиффордс, австронавт Марк Келлі, прочитав заключну молитву, у якій віддав належне своїй дружині, яку було важко поранено під час стрілянини на політичному зібранні у штаті Аризона минулого місяця. Келлі сказав, що стан його дружини «поліпшується з кожним днем».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG