Спеціальні потреби

Ситуація з безпекою журналістів в Україні - складна, влада має покласти край безкарності - ОБСЄ


Представник ОБСЄ з питань ЗМІ Дуня Міятович у вівторок закликала владу України оперативно розслідувати напад на Анатолія Остапенка, журналіста "Громадського" у Запоріжжі. Остапенко був жорстоко побитий у вівторок трьома невідомими чоловіками дорогою до місця роботи. У результаті нападу він отримав кілька поранень.

"По мірі розгортання в Україні складної, з точки зору безпеки журналістів, ситуації, я знову закликаю владу зробити все можливе, щоб тримати це питання на порядку денному і покласти край безкарності за ці злочини", - сказала Міятович.Міятович згадала наступні випадки:

- Напад у Києві на офіс телеканалу "Україна" 22-го квітня групи із близько 15 осіб, які залили лобі червоною фарбою і розкидали листівки з залякуванням;


- Перепони роботі Віталія Франзюка, оператора каналу НТН, з боку кількох осіб, які чинились в присутності співробітників поліції під час зйомок місця злочину у Києві 6 квітня. Повідомлялось про пошкодження камери Франзюка;- Напад на і залякування журналістів каналу "1+1" у Києві 1-го квітня;
- Підпал офісу телевізійної студії Конотопського каналу в Сумській області 1-го квітня.

Представник ОБСЄ з питань свободи засобів масової інформації стежить за розвитком ситуації із ЗМІ у всіх 57 державах-учасницях ОБСЄ. Вона попереджає про порушення свободи вираження думок та свободи засобів масової інформації та сприяє повному дотриманню членами ОБСЄ зобов'язань щодо свободи ЗМІ.

Дивіться також: А ти встигнеш розгледіти головне? Це - перегони безпілотників

А ти встигнеш розгледіти головне? Це - перегони безпілотників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Показати коментарі (2)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG