Спеціальні потреби

Обама і Ромні відвідують індустріальний штат Огайо


У четвер президент Барак Обама та ймовірний кандидат у президенти від Республіканської партії Мітт Ромні відвідують штат Огайо, щоб виступити з важливими промовами на тему американської економіки, яка у наші дні переживає серйозні проблеми.

Обама виступить у громадському коледжі у Клівленді, де, згідно з передбаченнями, він наполягатиме, що плани Ромні про надання податкових пільг для найбагатших американців і скасування нових правил у фінансовому секторі – подібні до тих, які запровадив колишній президент Джордж Буш і які довели до економічної рецесії у 2008 році.

Мітт Ромні, який зупиниться у місті Цинциннаті, відкинув промову президента ще під час виступу у Вашингтоні в середу до групи лідерів ділових кіл. Колишній губернатор штату Массачусетс заявив, що, на його думку, Обама «говоритиме красномовно», але що «слова – полова».

Він звинуватив президента, що він вороже ставиться до бізнесу і додав, що Обама не може сказати, що це його заслуга за будь-яке поліпшення, що сталося в економіці з часу його приходу до влади.

Промови, які Обама і Ромні виголосять у четвер у відомому промисловому штаті, символізують важливість Огайо як для Обами, так і Ромні на президентських виборах у листопаді.
XS
SM
MD
LG