Спеціальні потреби

Нафтова пляма наблизилась до берегів Флориди


Жителі Флориди почали переживати з приводу наближення нафти до узбережжя штату. Чорні плями плавають у Мексиканській затоці усього 10 кілометрів від берега і несуть велику загрозу пляжу Пенсакола. Деякі посадовці кажуть, що нафту на пляжах можна буде побачити уже за добу. Крім флори і фауни постраждає також і туристична індустрія. Адже лише у 2009-му цю місцевість відвідало більше 80 мільйонів людей, які витратили тут мільярди доларів. До того ж місцева туристична індустрія забезпечує роботою більше мільйона людей.

На пляжі Пенсакола чимало людей занепокоєні тим, що цей перший тиждень літа може виявитися єдиним у цьому сезоні, коли можна відпочити на березі океану. Власники туристичного бізнесу у паніці.

Небажана зміна напрямку вітру змушує владу діяти швидше. Губернатор штату виїжджав на місце події, щоби оцінити очисні роботи. І хоча на поверхні вода в океані виглядає чистою, науковці хвилюються про те, що відбувається під водою. Йдеться про ті плями яких, як запевняють у БП, просто не існує. Адже у сонячний штат може прийти справжня біда. Тим часом штат Флорида, за гроші Брітіш Петроліум запустив рекламу, в якій переконує туристів не скасовувати свої подорожі. 

Інше за темою

XS
SM
MD
LG