Спеціальні потреби

Спортсмени розкритикували МОК за рішення не скасовувати Олімпіаду у Токіо


Міжнародний Олімпійський Комітет зазнав критики з боку спортсменів у зв'язку з рішенням не скасовувати літню Олімпіаду у Токіо, незважаючи на пандемію нового коронавірусу.

Рішення не скасовувати ігри «нерозумне і безвідповідальне, з огляду на положення людства
Позиція канадської хокеїстки Гейлі Уікенгайзер, володарки чотирьох золотих медалей і членкині МОК

У середу у ході телеконференції з представниками регіональних олімпійських комітетів і спортивних організацій глава МОК Томас Бах заявив, що не планує скасовувати Олімпіаду в Токіо, яка повинна пройти, як і планувалось раніше, з 24 липня по 9 серпня.

Чотириразовий чемпіон з веслування британець Метью Пінсент в своєму «Твіттері» піддав критиці позицію Баха і закликав МОК скасувати ігри. За словами спортсмена, рекомендації залишатися вдома «не сумісні зі спортивними тренуваннями, переїздами і зосередженістю, яких вимагає від спортсменів майбутня Олімпіада».

В аналогічному ключі висловилися і інші видатні олімпійці. Так, канадська хокеїстка Гейлі Уікенгайзер, володарка чотирьох золотих медалей і членкиня МОК, зараз навчається на лікаря, в середу написала в «Твіттері», що рішення не скасовувати ігри «нерозумне і безвідповідальне, з огляду на положення людства».

Через пандемію коронавірусу Олімпійські асоціації по всьому світові відклали чи скасували кваліфікаційні змагання для Олімпіади в Токіо.

Дивіться також: Призначення Ірини Венедиктової - погана новина для бізнесу

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG