Спеціальні потреби

Українці сумують з приводу смерті Стіва Джобса


Українці сумують з приводу смерті Стіва Джобса

Смерть головного ідеолога Apple за хвилини стала головною новиною для цілого світу. Twitter та Facebook через коментарі з цілого світу показали наочно значення Стіва Джобса для cьогоднішнього покоління. Не залишились осторонь і українці, серед яких є чимало прихильників продукції Apple.

Так, співчуття у зв'язку із смертю Джобса висловила Юлія Тимошенко, яка є власницею та активним користувачем iPad. До свого ув'язнення, екс-прем'єр-міністр щоразу приходила на судові засідання із пристроєм Джобса, коментуючи у Twitter свої «судилища».

«Відтепер для мене відсутній шматочок яблука у емблемі Apple буде особливим символом - це серце генія, його світла душа, яка вже у кращому світі...», йдеться у словах співчуття, поширених прес-службою партії «Батьківщина». Юлія Тимошенко назвала Стівена Джобса «чарівником, який втілював наші мрії, робив їх реальністю та давав нам торкнутись до них рукою».

На своїй сторінці у Twitter висловив жаль і віце-прем'єр-міністр України, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

«Світ багато втратив після смерті Стіва Джобса. Людина, яка уміла змінювати світ на краще», зазначив Тігіпко.

Українська депутатка Леся Оробець також згадала про смерть кумира мільйонів у своєму блозі.

«Не так сумно, коли йде з життя геніальна, смілива людина, яка попри все не просто себе реалізувала, а істотно змінила світ, в якому жила. Сумніше, коли бачиш абсолютно живих підлітків, у яких очі не горять. І хтось ж це світло вимикає!», пише Леся Оробець.

Своє співчуття висловила й українська інтернет-спільнота, більшість з якої зазначила, що Стів Джобс був і є для них кумиром та прикладом, який треба наслідувати. А серед найпоширеніших цитат – його промова перед Стенфордськими випускниками.

«Пам'ятати, що я скоро помру – чудовий інструмент, який допоміг мені зробити найважливіші рішення у житті. Все відпадає перед обличчям смерті. Думка про швидку смерть – найкращий спосіб позбавитися від ілюзії, що тобі є що втрачати. Ти начебто голенький, і немає причини не йти за покликом свого серця. Смерть – це найкращий винахід життя», cказав Стів Джобс у 2005 році.

XS
SM
MD
LG