Спеціальні потреби

В американській столиці відкрилась виставка орхідей


Сотні орхідей з усього світу виставлені на показ у ботанічному саду у столиці США. Цьогорічна виставка приурочена до сторіччя з часу, коли Японія подарувала дерева японської сакури Вашингтону.

Холлі Шімізу – директор ботанічного саду. Вона каже, що цього року вони намагаються показати японську естетику через красу орхідей:

«Ми поєднали дві речі: виставку орхідей і річницю святкування того дня, коли Японія подарувала американському урядові дерева сакури, які стали такими популярними у Вашингтоні. Орхідеї належить до одного з найвибагливіших сімейств рослин, з якими ми колись мали досвід. Водночас це і одне з найбільших сімейств».

На показ виставлені різновиди орхідей з усього світу. Сьогодні їх вирощують в оранжереях біля Вашингтона, в яких підтримується спеціальна температура, щоби вони зацвіли якраз до початку виставки.

«Орхідеї, напевно, є найбільш популярними квітами на землі. Люди по всьому світу готові платити великі гроші, щоби зібрати колекцію рідкісних і незвичних орхідей», – каже Холлі.

Нік Нельсон відповідає за ландшафт ботанічного саду. Він працював над дизайном виставки майже півтора року:

«Коли ми будували експозицію, нам заборонили робити дірки у стінах чи у підлозі, тож організувати композицію так, щоби все виглядало гарно, було досить складним завданням».

Попри все це, Ніку таки вдалося створити традиційний японський сад. Його простота лише додає шарму орхідеям. Виставка триватиме до квітня тож ті, хто збирається приїхати у Вашингтон на фестиваль цвітіння японської сакури, матимуть нагоду побачити і виставку орхідей.

XS
SM
MD
LG