Спеціальні потреби

Вибухи у двох мечетях у Пакистані вбили щонайменше 71 молільника


Після атаки на мечеть у Дарра Адам Хел

Пакистанські офіційні особи повідомили, що в результаті вибухів у двох мечетях в північно-західному районі країни загинула щонайменше 71 особа.

Офіційні особи кажуть, що перша атака сталася під час молитовного зібрання в Дарра Адам Хел, що в районі міста Пешавар у провінції Хайбер-Пухтунхва та що там загинуло щонайменше 66 людей, у цьому числі діти.

Очевидці кажуть, що від вибуху обвалився дах мечеті, під уламками якого опинилися молільники. Офіційні особи повідомляють, що кількість убитих може збільшитись. Понад 80 отримали поранення і кілька є в критичному стані.

Як повідомляє поліція, через кілька годин сталася друга атака в мечеті в північно-західному Пакистані . Щонайменше п’ятеро людей загинуло і понад 20 отримали поранення. Згідно з повідомленнями, під час молитовного зібрання в п’ятницю ввечері в мечеті вибухнули гранати. Це сталося недалеко міста Пешавар.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за атаку в Дарра Адам Хел. Однак місцеві офіційні особи звинуватили у відповідальності угруповання Талібан, яке, за їх словами, атакує племінних старійшин, що виступають проти цього екстремістського угруповання.

Останній часом у Пакистані здійснено чимало атак на мечеті та суфійські святині, але ця атака була найкривавішою за останні два місяці.

XS
SM
MD
LG