Спеціальні потреби

Ще один республіканець змагатиметься за президентську посаду


Джордж Патакі

Колишній губернатор штату Нью-Йорк Джордж Патакі в четвер вступив у боротьбу за президентську номінацію від Республіканської партії на виборах 2016 року, в якій вже беруть участь безліч інших бажаючих повернути Білий дім для своєї партії.

«Настав час рішуче діяти, захистити нашу свободу і знову взяти контроль над урядом», - заявив політик у відеоролику під назвою «Патакі в президенти», опублікованому на його сайті georgepataki.com.

Патакі, який пропрацював три терміни в якості губернатора з 1995 по 2006 рр., останніми роками розглядає можливість висування кандидатури на сенатських чи президентських виборах.

Він стане представником відносно помірних поглядів в низці претендентів на республіканську президентську номінацію, серед яких багато переконаних консерваторів. На губернаторській посаді Патакі позиціонував себе як прихильник права на аборт і підписав закон про жорсткий контроль за обігом зброї.

Останнім часом він виступав з критикою законопроектів, які просуваються консерваторами, про «свободу віросповідання» і назвав «недоречним» лист республіканських законодавців керівництву Ірану, яке багато хто визнав таким, що підриває авторитет президента-демократа Барака Обами. Проте Патакі також заликав до рішучих дій США у відповідь на агресію з боку Росії в Україні.

У січні Патакі організував суперкомітет політичної дії і виступив в Нью-Гемпширі та Флориді - ключових штатах в боротьбі за президентську номінацію.

Патакі був законодавцем Сенату штату Нью-Йорк, коли взяв участь у губернаторських виборах 1994 року і з невеликою перевагою випередив тоді діючого губернатора-демократа Маріо Куомо.

Залишивши губернаторський пост в 2007 році, Патакі деякий час був делегатом в ООН і заснував компанію, що працює в сфері енергетики.

Дивіться: Відеоролик Джорджа Патакі

XS
SM
MD
LG