Спеціальні потреби

Маккартні отримав премію Ґершвінів у Білому домі


Пола Маккартні вважають одним із найкращих поп-виконавців ХХ-го століття. На естрадній арені він з’явився у складі гурту «Бітлз», який приніс революційні зміни у поп-музику в 1960-их роках. У 1970-му, після розпаду «Бітлз», Маккартні створив свій гурт «Вінґз», а невдовзі розпочав сольну кар’єру.

У середу у Білому домі легендарний британський співак Пол Маккартні отримав премію братів Ґершвінів. Нагороду за півстолітній внесок у розвиток поп-музики легендарній зірці вручив президент Барак Обама:

«Маю велике задоволення від імені всієї нації вручити найвищу американську нагороду за досягнення у поп-музиці. Ми вдячні, що колись цей молодий англієць поділився з нами своїми мріями».

Маккартні був не менш красномовним: «Для мене це неймовірна подія. Отримати цю нагороду, та ще й з рук цього президента».

У цей вечір свої версії пісень Пола Маккартні у Білому домі виконували як імениті, так і маловідомі зірки. Однак британський гість залишався неперевершеним. Один зі своїх хітів Маккартні присвятив першій леді Мішель Обамі. А перед подією у Білому домі колишній співак гурту «Бітлз» дав прес-конференцію у бібліотеці Конгресу:

«Це фантастично бути тут. Я виростав на музиці братів Ґершвінів, яку дуже любив. Звичайно, я й подумати тоді не міг, що одного дня опинюся у цьому місці і отримаю таку нагороду».

Як каже сам співак, творчість для нього завжди залишатиметься загадкою і насолодою:

«Написання пісень для мене завжди велика справа. Це – таємниця. Ви починаєте з нічого і, якщо пощастить, через кілька годин з’являється пісня. Ця завжди залишатиметься для мене загадкою».

Інше за темою

XS
SM
MD
LG