Спеціальні потреби

Перший Гелловін Трампа в Білому домі


Білий дім декоровано на Гелловін

Президент Дональд Трамп в костюмі самого себе та у впізнаваній червоній краватці зустрів свій перший Гелловін в Білому домі, - пише AP.

Трамп та перша леді Меланія привітали більше 6 000 дітей та дорослих в Білому домі. Діти з більше 20 шкіл округу Колумбія, Меріленду та Вірджинії, як і сім’ї військових і членів неурядових організацій, відвідали святкування на південній галявині Білого дому.

Грала лячна музика, устаткування виробляло штучний туман. Ґанок прикрашали гарбузи, вирізьблені у вигляді колишніх президентів. Чорні павуки звисали з колон портика. Над навісом звисав напис «Гелловін в Білому домі 2017».

Трамп та перша леді вітали динозаврів, спротсменів, поліцейських, скелетів та інших. Гості забрали додому пакуночки з президентськими M&Ms, домашнім печивом та іншими цукерками.

Трамп та його дружина спілкувались з дітьми. До святкувань приєднались члени уряду – міністр освіти Бетсі Девос в костюмі Міс Фріззл з серіалу «Чарівний шкільний автобус», міністр у справах ветеранів Дейвид Шулкін з несправжнім ножем в голові та міністр юстиції Джефф Сешнс без костюма.

Дивіться також: До лав "Бойскаутів Америки" почнуть приймати дівчат

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG