Спеціальні потреби

Актуально

Підлітки в США та Японії визнають залежність від телефонів

Близько половини підлітків у США та Японії кажуть, що вони не можуть відірватися від своїх мобільних пристроїв.

Згідно дослідженню Анненбергської школи зі зв'язків та журналістики Університету Південної Каліфорнії в Лос-Анджелесі, підлітки кажуть, що вони є залежними, і що їхні пристрої є джерелом найбільшого конфлікту між ними та батьками.

"Сьогодні однією з найгірших речей, що може трапитися з нами, є: "О, я забула свій телефон вдома", - каже Аліса Колдвелл, студентка американської школи в Японії.

Під час дослідження "Нова норма: батьки, підлітки та цифрові пристрої" було опитано 1,200 американців та 1,200 японців. Дослідження було випущене на Глобальній конференції USC-2017 у Токіо.

Що ж до батьків - вони погоджуються. Більшість японських та американських батьків заявили, що їхні діти-підлітки занадто багато використовують мобільні пристрої. Близько 60 відсотків американських та японських батьків заявили, що вірять, що їхні діти залежні. Але це стосується і батьків: більш ніж один з трьох японських батьків та один з чотирьох американських батьків заявили, що вони також почуваються залежними від мобільних пристроїв.

Дивіться також: 15 мільйонів доларів отримає розробник найкращого додатку для планшета, що навчить дитину читати, писати й рахувати

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG