Спеціальні потреби

Адміністрація Арлінґтонського кладовища в США просить відвідувачів не грати в Pokemon Go


Любителів популярної гри для смартфонів Pokemon Go від компанії Nintendo закликають утриматися від пошуку віртуальних монстрів-покемонів при відвідуванні двох пам'яток американської столиці.

Меморіальний Музей Голокосту у Вашингтоні та Арлінґтонське Національне кладовище у сусідній Вірджинії видали заяви з проханням проявляти повагу і не «ловити» віртуальних прокемонів на їх територіях.

«Ми вимагаємо від наших гостей і відвідувачів найвищого рівня пристойності, - йдеться в заяві адміністрації кладовища. - Грати в такі гри, як Pokemon Go, на цій священній землі, надзвичайно недоречно».

Музей Голокосту у Вашингтоні
Музей Голокосту у Вашингтоні

Адміністрація Музею Голокосту заявила, що вітає використання технологій, але просить відвідувачів поважати меморіальну роль музею.

Pokemon Go - онлайн-гра для смартфонів з геолокацією і доповненою реальністю. В ході гри необхідно шукати віртуальних покемонів в різних місцях, в тому числі - в національних парках США.

Служба національних парків оприлюднила відео, в якому закликала відвідувачів насолоджуватися красою природи, але бути обережними, щоб випадково не натрапити на «справжніх монстрів», захопившись полюванням за віртуальними.

Дивіться також: Попит на цей товар у США не падає протягом усієї історії країни

Попит на цей товар у США не падає протягом усієї історії країни. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG