Спеціальні потреби

Папа Римський зустрівся з главою Православної Церкви Варфоломієм


Папа Римський відвідує Святу Софію - нині музей

Субота та неділя мають для Папи Римського Франциска екуменічний характер, у Стамбулі він помолився за мир з представниками різних церков та релігій. Папа Римський помолився разом із турецьким муфтієм Рахмі Яраном у мечеті султана Ахмета, відомій під назвою «Блакитна мечеть».

Глава Католицької Церкви перебуває в Туреччині з триденним офіційним візитом. У п’ятницю він провів кілька дипломатичних зустрічей із керівництвом держави, обговоривши ситуацію у Туреччині та сусідніх країнах, зокрема в Сирії.

«Слід терпляче і безперервно продовжувати зусилля для втановлення міцного миру, що ґрунтується на пошані до основних прав і обов’язків, пов’язаних із гідністю людини», – сказав Папа Франциск у зверненні до представників турецької влади і дипломатів під час церемонії привітання у президентському палаці в Анкарі.

Як повідомляє Ватикан, субота та неділя проходять для Понтифіка в екуменічному характері.

Католики, що проживають у Туреччині, у суботу зустрілися із главою Церкви в кафедральному соборі Святого Духа, що у Стамбулі, де Папа відслужив Літургію.

Крім того, Папа Франциск разом із представниками інших церков відвідав музей-собор Святої Софії – колишній храм Константинопольського Вселенського патріархату. За повідомленням Ватикану, опісля Понтифік приватно зустрівся із главою Вселенської Православної Церкви Патріархом Варфоломієм у його резиденції.

У неділю Папа Римський має намір взяти участь у Літургії з нагоди свята св. Андрія, який вважається покровителем Константинопольського Патріархату.

XS
SM
MD
LG