Спеціальні потреби

У Ватикані оприлюднили повчання Папи - «Радість любові»


У документі Папа Франциск закликав виявляти більше співчуття до людей, спосіб життя яких відхиляється від вимог Церкви.

Вийшло апостольське післясинодальне повчання про сім’ю - «Радість любові». Цей документ Папи Римського Франциска підсумовує два Синоди єпископів, що проходили у 2014 та 2015 роках.

У Ватикані 8 квітня прозвучали нові рекомендації Папи Римського, які стосуються кохання, сексу і шлюбу.

Як повідомляє Радіо Ватикану, у документі міститься заклик до Католицької церкви виявляти більше співчуття і менше засуджувати людей, спосіб життя яких відхиляється від церковних вимог.

Жодних змін до церковної доктрини Папа Римський Франциск не вніс.

Водночас він рекомендує тлумачити віровчення відповідно до звичаїв і культури кожної країни: зокрема, проявляти більше розуміння до розлучених людей, які вступили у повторний цивільний шлюб.

Щодо католиків-геїв, у документі «Радість любові» залишилася позиція про те, що одностатеві союзи не слід прирівнювати до тих, які укладаються між чоловіком і жінкою.

Понтифік ще раз наголосив на безмежному Божому милосердю, вказуючи, що коли любов стає милосердною перед обличчям людських слабкостей, тоді вона здатна вселяти в людські душі відвагу й надію.

«Милосердя, – це повнота справедливості та найсвітліший образ Божої істини», – написав Папа Франциск у своєму повчанні про сім’ю «Радість любові».

Дивіться також: Українці Аризони працюють на аерокосмічну галузь, печуть піцу й моляться за мир

Українець в Аризоні проектує деталі для космічних кораблів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:36 0:00

XS
SM
MD
LG