Спеціальні потреби

Білий дім: США не змінять ставлення до Порошенка


Джош Ернест

Про це на брифінгу заявив прес-секретар Білого дому Джош Ернест.

Незважаючи на публікацію журналістського розслідування - «Панамського архіву», Сполучені Штати мають намір надалі підтримувати президента Петра Порошенка та уряд України.

Про це на брифінгу заявив прес-секретар Білого дому Джош Ернест.

«Я не можу коментувати якихось конкретних звинувачень на адресу окремих осіб, які містяться в цих документах. Беручи до уваги обсяг цих документів - не варто робити поспішні висновки.

«Але правда полягає в тому, що президент Порошенко, разом з урядом України, продемонстрував відданість імплементації великої кількості антикорупційних реформ в Україні. І американська влада сприяє його команді на шляху імплементації всіх цих реформ.

«Попереду багато роботи. Але якщо поглянути на дії попередника Порошенка, стає очевидно, що Україна зробила великий прогрес. Також ясно те, що успішна імплементація цих антикорупційних реформ є критично важливою для довгострокового успіху української нації.

«США надалі підтримуватимуть Україну, надаючи допомогу в питаннях безпеки, економічну допомогу. Ми також будемо закликати їх запроваджувати ці реформи чесно, щоб гарантувати успіх нашого партнера - України - в довгостроковій перспективі», - сказав на брифінгу прес-секретар Білого дому Джош Ернест.

Дивіться також: Гройсман, чи ні - уряд має припинити годувати олігархів - експерт

Гройсман, чи ні - уряд має припинити годувати олігархів - експерт. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:36 0:00

Показати коментарі (3)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG