Спеціальні потреби

YouTube виступив проти моторошних розіграшів та челенджів з самопідпалами та поїданням пральної рідини


Відео сервіс забороняє "розіграші", які можуть вбити, залякати, травмувати на все життя

Відео сервіс YouTube прояснив власну політику щодо небезпечних челенджів та розіграшів. Відповідно до доповненої офіційної політики сервісу, контент який заохочує насильство, або небезпечні вчинки, які можуть призвести до серйозних фізичних ушкоджень, болю, або смерті порушує правила користування сервісом.

Зміни оприлюднено на фоні популярності у США стрічки "Пташиний короб" (Bird box) та натхненого нею Bird Box challenge учасники якої здійснюють різні дії, наприклад водять авто, із зав'язаними очима.

Наприклад, як повідомляли американські ЗМІ, минулого тижня водій-підліток потрапив у серйозну дорожню пригоду, керуючи авто із закритими очима.

В YouTube уточнили, яка сама поведінка відноситься компанією до категорії небезпечної.

"Таким челенджам, як Tide pod challenge (в межах цього челенджу люди їли барвисті капсули пральної речовини), або Fire challenge (самопідпал людини перед камерою), які можуть викликати смерть, або викликали смерть раніше - не місце на YouTube", - відзначає сайт компанії.

YouTube також наголосив на забороні "розіграшів", які фактично є цькуванням та залякуванням людей.

"Ми не дозволяємо розіграші, які створюють у жертв враження, що їм загрожує серйозна фізична небезпека - наприклад, розіграш із буцімто пограбуванням будинку, або імітацією розстрілу перехожих з авто. Ми також не дозволяємо розіграші, які викликають у дітей емоційні страждання, тобто речі, які можуть травмувати дитину на ціле життя", - йдеться у дописі компанії.

Дивіться також: Електромобілі почали завойовувати світ, але висока вартість залишається проблемою

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG