Спеціальні потреби

Росія, Північна Корея, Китай - єдині, хто радітиме президентові Трампу - американський політолог


Обрання Дональда Трампа президентом США було би вигідним Росії. Про це в інтерв'ю виданню Huffington Post заявив американський політолог, президент аналітичної компанії Eurasia Group Ян Бреммер.

"Росія була би рада побачити президента США, який ще більше зашкодить НАТО. Північна Корея вітала би президента США, який ослабить відносини Вашингтона із Сеулом та Токіо. Китай не зрадів би непевності, яку принесе президентство Трампа, але виграв би від того, чим його обрання обернеться для Південної Кореї та Японії, які ще більше засумніваються у готовності США захищати їх безпеку", - відзначив Бреммер.

Будь-який окремий президент США може зашкодити відносинам США із союзниками лише до певної міри

"Крайньоправі популісти у Європі святкували би обрання президентом США ксенофоба налаштованого на протекціонізм щодо Америки, адже такий лідер США виправдав би їх власні погляди. Ну і нарешті кілька правих активістів у Індії зраділи би Трампу-президену. Ось і все", - підсумував коло прихильників Трампа на міжнародні арені політолог.

При цьому експерт відзначив, що у разі обрання Дональда Трампа президентом США, союзники Америки поставились би до цього "терпляче".

Інтереси США та їх союзників вже розходяться у певних важливих аспектах

"Вважаю, що вони проявили би терплячість та обереженість, щоб зберегти робочі відносини із США. Відносини Америки з ключовими союзниками, які вже зазнали серйозної шкоди через події останніх років, грунтуються на глибоко укорінених інституціях. Будь-який окремий президент США може зашкодити їм лише до певної міри. Але союзники США сподіваються, що цю міру не буде випробувано на практиці. При цьому інтереси США та їх союзників вже розходяться у певних важливих аспектах", - відзначив Бреммер.

Дивіться також: Американцям потрібен захист від багатіїв та влади - Берні Сандерс

Американцям потрібен захист від багатіїв та влади - Берні Сандерс. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

XS
SM
MD
LG