Спеціальні потреби

Найближчі союзники придбають зброю у США на 944 мільйони доларів


Випробовування ракети середньої дальності

В понеділок Державний департамент США схвалив три угоди з продажу зброї для найближчих союзників США, повідомляє американське оборонне видання Defense News.

Можливий продаж, про який оголосила Установа з співпраці у сфері безпеки та оборони, включає продаж ракет SM-3 Японії на суму, яка за оцінками може становити 561 мільйон доларів а також ракети середньої дальності AIM-120C-7 вартістю 63 мільйони доларів США а також пакет систем наведення на суму 320,5 мільйона доларів США будуть продані Установі НАТО з підтримки та закупівель.

Основними постачальниками за цими контрактами стануть американські компанії Raytheon та Boeing.

Цей продаж має бути затверджено Сенатом і після затвердження можуть бути внесено зміни до обсягів поставок а також сум оплати, наголошує видання.

Частина закупівлі відбувається в рамках НАТО через Установу з підтримки та закупівель, створеного для того, щоб дозволити країнам НАТО купувати збройні системи спільного використання.

В цьому випадку, зброю буде розподілено між Бельгією, Чехією, Данією, Грецією, Угорщиною, Італією Нідерландами, Норвегією, Польщею, Португалією, Іспанією, Великобританією та Фінляндією, яка хоч і не є членом НАТО, але має статус "партнера, який заслуговує на довіру".

Дивіться також: Час-Тайм. Пранкери атакують Україну у США

Час-Тайм. Пранкери атакують Україну у США
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG