Спеціальні потреби

На непрофесіоналів у Раді розраховують дві третини українців - результати опитування


Чи буде наступний склад Верховної Ради професійнішим за нинішній?
Питання Теми тижня
У перший тиждень серпня політична температура в Україні перевищувала сорокаградусну спеку за вікном. Партії проводили з'їзди і визначалися зі своїми виборчами списками.

Як і передбачали експерти, списки практично усіх найбільших політичних сил в Україні крім політиків рясніють прізвищами відомих особистостей: акторів, спортсменів, зірок естради.

Поміж ними також старанно замасковані прізвища партійних спонсорів та родичів ключових осіб у цих партіях. У зв'язку з цим, у нашій традиційній рубриці Тема Тижня ми запитали вас, наших глядачів. Як ви вважаєте:

"Чи буде наступний склад Верховної Ради професійнішим за нинішній?"

Лише 9 відсотків з тих хто проголосував на нашій веб сторінці відповіли ТАК. Дві третини з учасників голосування - 66 відсотків - відповіли НІ. Окрім того, аж 25 відсотків респондентів зізналися що не знають чи буде наступна Верховна Рада професійнішою за теперішню.

Протягом тижня чимало з вас долучилися до обговорення цієї теми на сторінці Час-Тайму у мережі Фейсбук. Наведу декілька цитат з обговорення:

"Ні в якому разі, адже до влади йтимуть ті самі старі політики... І серед них немає фахівців, лише групи впливу олігархів, котрі через Раду просувають свої інтереси", - вважає Олександр Мартинюк з Києва

"Без надії таки сподіваюсь", - не втрачає опитимізму наш глядач Роман Дігуров

"Звичайно. Буде один професіонал, може два. Один професійний боксер, другий футболіст. Ой, забув - ще професійна співачка від ПР", - пише нам Руслан Москалюк з Дніпропетровщини.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG