Спеціальні потреби

Путін був шпигуном-невдахою і керує Росією як п'яний азартний гравець - The Washington Post


При прогнозуванні поведінки Путіна необхідно брати до уваги особисті якості російського президента, які свого часу завадили його успішній кар'єрі у КДБ. Про це на сторінках видання The Washington Post пише Джим Гоаґланд.
Автор відзначає, що попри поширену думку буцімто Путін був успішним співробітником спецслужб, нинішній президент Росії був шпигуном-невдахою, якого через це намагались вичавити з КДБ та тримали подалі від відповідальних завдань.

Співрозмовники журналіста, колишні радянські шпигуни, розповіли Гоаґланду, що під час служби у КДБ Путіна тримали у тихому Дрездені, а не у столиці НДР, а після завершення роботи в Німеччині його повернули до Санкт-Петербурга, а не до Москви, що у тодішніх умовах означало, що йому варто шукати іншу роботу.
Саме дії Путіна визначатимуть, наскільки і як швидко Росія буде занепадати економічно та ізолюватись від світу


«У системі вважали, що він надто схильний до ризику і не усвідомлює наслідків провалу. А КДБ тої доби не любили ризик», - цитує Гоаґланд колишнього співробітника КДБ.
Автор відзначає свідчення колишніх КДБ-істів про реальні професійні «успіхи» Путін знаходять підтвердження у його діях на посаді президента Росії.
Іспанський слід Путіна: Що справді знайшли іспанські слідчі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:14 0:00


«Путін відверто зневажає думку громадськості, ігнорує вплив санкцій на економіку власної країни та той міжнародний осуд, який викликала його авантюра в Україні. Такі риси личать п'яному азартному гравцеві», - пише Гоаґланд.

Автор відзначає, що численні ознаки вказують на те, що Путін не змінить підхід до керівництва країною, попри очевидну шкоду, якої через це зазнає Росія.

Путін зовсім не такий розумний, як я колись про нього думав, чи він сам про себе думає
Показні жести такі, як спалення продуктів, які у Кремлі роблять у час, коли стає відомо про значне падіння економіки Росії - на думку Гоаґланда - вказують, що влада Росії хапається за будь-яку нагоду збурити увагу громадськості, не маючи при цьому кваліфікації для розумного управління.
США мають зважати на такий характер режиму Путіна - пише автор.

«Саме дії Путіна визначатимуть, наскільки і як швидко Росія буде занепадати економічно та ізолюватись від світу. Захід має уважно очікувати і бути готовим до того, що ризикована натура Путіна підбурюватиме його до створення нових кризових ситуацій», - пише Гоаґланд.

«Путін зовсім не такий розумний, як я колись про нього думав, чи він сам про себе думає», - резюмує журналіст власні враження від знайомства із правдою про розвідницьку кар'єру Путіна.
Дивіться також: Невиконані обіцянки США Україні турбують їх союзників у світі - експерт
Невиконані обіцянки США Україні турбують їх союзників у світі - експерт. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Показати коментарі (7)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG