Спеціальні потреби

Новий старий президент Росії натисне на Януковича - результати опитування


88 відсотків учасників голосування на сайті Голосу Америки вважають, що Володимир Путін посилить тиск на Януковича. Новообраному російському лідеру також доведеться знайти відповідь на виклики всередині власної країни.


У рамках нашого щотижневого опитування ми поцікавились вашою думкою щодо того, чи посилить Володимир Путін тиск на українську владу.

Голоси тисячі учасників опитування розподілились наступним чином:

Так - 88%

Ні - 7%

Не знаю - 3%

Як відомо, деякі українські експерти висловили припущення, що з обранням Володимира Путіна російська політика щодо Києва може стати жорсткішою. Українську владу активніше схилятимуть приєднатися до Митного союзу та поступитися енергетичними активами, зокрема й газотранспортною системою, кажуть оглядачі. Саме такого розвитку подій побоюються й політики з правлячої коаліції.

Прогнози з приводу розвитку українсько-російських стосунків після приходу до влади Путіна також озвучувались нашими читачами на сторінці Української служби Голосу Америки у мережі Facebook.

"Це питання провокативне, зважаючи на те, що США без вагань несуть демократію на крилах бомбардувальників. Я думаю, що Володимир Путін зробить все можливе, щоб наші країни зближувались", - написала нам Єлена Петрічук з Харкова.

"Політика Росії щодо України була і є незмінна, тож самі українці повинні вирішити чого вони хочуть. Чи економічного союзу з Росією, чи союзу з ЄС, чи бути нічийною землею" - пише Назар з Києва.

Натомість Олена Чугунова із Москви вважає, що Путін не буде тиснути на Україну.

"В найближчому майбутньому він буде пильнувати внутрішні опозиційні сили", - написала нам Олена.

Подібні коментарі лунали і від користувачів сайту Twitter.

Нагадуємо, що ваші коментарі висловлені на наших Facebook чи Twitter сторінках, можуть бути процитовані в ефірі Час-Time у неділю.

Показати коментарі (6)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG