Спеціальні потреби

Путін наказав перевірити бойову готовність російських військ


Президент Росії Володимир Путін віддав наказ про проведення комплексної перевірки бойової готовності всього складу Центрального військового округу. Про це повідомив міністр оборони Росії Сергій Шойгу.

За його словами, перевірка триватиме з 21 до 28 червня.
У п’ятницю президент України Петро Порошенко оголосив про припинення вогню проти проросійських сепаратистів на Сході країни протягом семи днів.

Однак він зазначив, що під час цього періоду урядові сили оборонятимуться, якщо їх буде піддано атаці з боку сепаратистів. «Українська армія припиняє вогонь! Але це не означає, що ми не дамо відсіч у випадку агресії щодо наших військових, ми робитимемо все для захисту території нашої держави», - заявив український президент.

Відповідний наказ Порошенко дав після того, як заслухав доповідь генерала Муженка про те, що в п’ятницю 20 червня о 18:30 завершилась операція по встановленню на кордоні режиму оборони.

«Переходимо до наступної фази мирного плану – встановлення режиму контролю над державним кордоном. Питання територіальної цілісності обговоренню не підлягає!», - наголосив президент України

Він зазначив, що ця фаза мирного плану відбувається у координації з інспекторами ОБСЄ і має чітко обмежений термін для того, щоб всі, хто підтримує план президента, мали можливість скласти зброю.

Петро Порошенко закликав усіх підтримати дії, що спрямовані на мирне врегулювання ситуації на Сході України. Разом з тим, він підкреслив, що» у випадку, якщо буде здійснено збройний напад на українські підрозділи або мирне населення, наші військові будуть відкривати вогонь у відповідь».

Україна стверджує, що хвилювання на Сході розпалює Москва, а сепаратисти отримують підкріплення і зброю з Росії. Кремль ці звинувачення заперечує.

Показати коментарі (4)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG