Спеціальні потреби

Прем’єр Австралії не здійснив свою погрозу влаштувати Путіну «лобове зіткнення»


Прем’єр-міністр Австралії Тоні Ебботт і президент Путін

Президент Росії Володимир Путін і прем’єр-міністр Австралії Тоні Ебботт погодилися, що необхідно пришвидшити розслідування падіння літака Малайзійських авіаліній над Східною Україною.

За їхньою зустріччю на саміті Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва в Пекіні пильно спостерігали, оскільки прем’єр-міністр Австралії Тоні Ебботт недавно пообіцяв Володимирові Путіну «лобове зіткнення» у зв’язку з інформацією про причетність Росії до катастрофи.

Однак, за словами речника Путіна, австралійський прем’єр під час зустрічі не намагався здійснити свою погрозу щодо російського президента. Кремль повідомив, що обговорення катастрофи, яка сталася в липні, була головною темою розмови між керівниками двох держав за лаштунками зустрічі.

Багато західних країн звинувачують бойовиків, яких підтримує Росія, у тому, що ті збили літак, який пролітав з Амстердама до Куала-Лумпура над територіями, захопленими сепаратистами.

Росія заперечує будь-яку участь і натомість звинувачує Київ у неспроможності покласти край діяльності бойовиків на своїй території, що перешкоджає розслідуванню.

У катастрофі загинули 298 пасажирів та екіпаж літака, серед них – 38 жителів і громадян Австралії.

XS
SM
MD
LG