Спеціальні потреби

Путін не поїде до Польщі на 70-річчя звільнення табору Auschwitz


Нацистський табір смерті Auschwitz неподалік міста Освенцим

Президент Росії Володимир Путін не братиме участі в пам’ятних заходах з нагоди 70-річчя звільнення концтабору Auschwitz, які пройдуть цього місяця в Польщі.

Про це у вівторок повідомив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

Джерела Reuters повідомили в понеділок, що Путін навряд чи приєднається до світових лідерів, які зберуться на місці колишнього табору смерті, оскільки недовіра на ґрунті конфлікту в Україні затьмарила підготовку до меморіальної церемонії.

«У графіку президента такої поїздки не значиться», – цитує Пєскова агентство «Інтерфакс».

Прес-секретар російського президента додав, що Путін не отримував офіційного запрошення на ці заходи.

Польща, яка виявилася в числі критиків Москви у зв’язку з кризою в Україні, не відправила Путіну повноцінного дипломатичного запрошення, побоюючись можливих внутрішньополітичних наслідків, повідомили джерела Reuters.

Пєсков зазначив, що, наскільки Москва розуміє, зазвичай на подібні заходи офіційні запрошення не розсилаються, а й будь-якого персонального запрошення Путін не отримував.

«Він не поїде, при тому, що ми, звичайно, надавали і надаємо, особливо в рік 70-річчя перемоги, надзвичайне значення всім меморіальним заходам, у тому числі і того, яке відбудеться в Польщі», – заявив прес-секретар Путіна.

Москва і Захід переживають період самого найсерйознішого протистояння з часів «холодної війни» у зв’язку з конфліктом в Україні.

Показати коментарі (2)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG