Спеціальні потреби

Екс-генсек НАТО, лобіст Андерс Фог Расмуссен написав про підтримку України у США за президентства Зеленського


Ми погодились, що підтримка буде продовжуватись при новообраному президенті Зеленському, і що демократичний світ має працювати разом, щоб захистити свободу від шкідливих суб'єктів

Підтримка України з боку США при президенті Зеленському триватиме. Про це Twitter заявив колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, який очолює лобістську компанію Rasmussen Global.

"Зустрівся із сенатором-республіканцем Тоддом Янгом, з яким мав приємність працювати над забезпеченням підтримки з боку США сильної, про-західної України. Ми погодились, що підтримка буде продовжуватись при новообраному президенті Зеленському, і що демократичний світ має працювати разом, щоб захистити свободу від шкідливих суб'єктів", - твітує Расмуссен.

Раніше Расмуссен відзначив, що домовився про "продовження підтримки України" з конгресменом-республіканцем Віллом Хердом (Will Hurd).

Расмуссен очолював НАТО з 2009-го по 2014-й рік. Нині він очолює компанію Rasmussen Global. Компанія надає лобістські послуги і має офіси у Європі та Вашингтоні, США.

Компанія називає своє метою "сприяти демократичним урядам та компаніям зорієнтуватись у складному світі та донести їх повідомлення". Сайт компанії відзначає, що у роботі компанія спирається на десятки років політичної експертизи.

Пысля другого туру Расмуссен привітав Зеленського з перемогою, та заявив, що для нього було честю "служити" Порошенку, та допомогти Україні "зорієнтуватись у геополітичних бурях останніх років"

"Ми формуємо та пропонуємо переможні кампанії націлені на вплив на думки, державну політику та осіб, які ухвалюють рішення на глобальному та локальному рівні", - йдеться на сайті компанії.

Расмуссен виступав позаштатним радником президента України Петра Порошенка. За інформацією сайту компанії Rasmussen Global, Расмуссен збирав для зустрічей із Порошенком "Групу друзів України" із числа провідник політиків та колишніх дипломатів. Метою групи називалось "обстоювання (на Заході) важливості "реформованої європейської України".

Після другого туру виборів в Україні Расмуссен поздоровив Володимира Зеленського з перемогою, та заявив у соціальній мережі Twitter, що для нього було честю "служити" Порошенку, та допомогти Україні "зорієнтуватись у геополітичних бурях останніх років".

Расмуссен зустрічався із Зеленським раніше цього року.

"Зеленський має більше ідей та власного бачення, ніж люди собі можуть думати. Він теж сприятиме зміцненню зв’язків між Україною та Європейським Союзом. Так само як і з НАТО. Він оточений компетентною командою, яка допоможе зробити його президентство ефективним. І тепер, коли я лечу з України мій висновок чіткий, хто б не переміг вибори, Порошенко чи Зеленський, ваша країна буде в надійних руках", - наводять слова Расмуссена щодо Зеленського "Факти" ICTV.

Ми формуємо та пропонуємо переможні кампанії націлені на вплив на думки, державну політику та осіб, які ухвалюють рішення на глобальному та локальному рівні
Компанія Расмуссена про свою діяльність

У квітні англомовна служба "Радіо Свобода" повідомила, що між Володимиром Зеленським та лобістською компанією Signal Group Consulting LLC було укладено контракт контракт для "покращення його іміджу на міжнародній арені та організації зустрічей його команди з посадовцями у столиці США". У команді Зеленського У команді Зеленського пізніше заперечили повідомлення "Радіо Свобода" і відзначили, що не мають контракту з американською компанією.

Українська служба "Голосу Америки" повідомляла, що співпраця між кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським та американською компанією Signal Group Consulting заснована не на "формальному письмовому контракті, або листуванні між сторонами", а на "усній домовленості, або ж розумінні". На це вказує офіційне подання компанії Signal Group Consulting до Мін'юсту США у відповідності до Закону США про реєстрацію закордонних агентів (FARA).

Дивіться також: Чого очікують американські інвестори від нового президента України?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG