Спеціальні потреби

США планують провести масштабний рейд проти незаконних іммігрантів всередині країни


Плани Служби імміграції та митниці США (ІСЕ) провести масштабні рейди проти незаконних іммігрантів викликали неоднозначу реакцію всередині країни.

Очікується, що в рамках операції запланованої на ці вихіді, буде депортовано близько 2000 сімей нелегальних іммігрантів, які раніше отримали рішення суду про свою депортацію.

"ІСЕ проведе затримання тих, стосовно кого вже є наказ про депортацію, - зазначив президент США Дональд Трамп у Twitter. - Це одначає, що вони втікли від закону і судів. Ці люди мають повернутись до своїх країн. Вони порушують закон, прибувши до нашої країни і перебуваючи тут".

"Якщо люди нелегально прибувають до нашої країни, їх буде депортовано!" - додав він.

Рейди мають відбутись у десяти великих містах США. Мерії міст здебільшого негативно сприйняли новини про рейди. Так, мерія Чикаго оголосила про припинення доступу ІСЕ до поліцейської бази даних міста.

"Я також особисто поспілкувалася з керівництвом ІСЕ в Чикаго і висловила своє різке заперечення проти подібних рейдів. Також я наголосила, що Чиказький департамент поліції не співпрацюватиме і не сприятиме впровадженню таких дій ІСЕ", - йдеться в заяві мера Чикаго Лорі Лайтфут.

Поліція Лос-Анджелеса також заявила, що "не співпрацюватиме і не допомагатиме в забезпеченні" виконання рейдів ІСЕ, бо такі дії перебвають поза компетенцією поліції.

Мер Сан-Франциско Ландон Брід назвала рейди "безсовісними". "Федеральна адміністрація безсовісно поводиться по відношенню до родин іммігратів, проводячи таємні рейди, покликані посіяти страх і завдати якомога більше болю", - йдеться в заяві Брід.

Дивіться також: Як відкриття кордону з Колумбією змінило життя венесуельців

Як відкриття кордону з Колумбією змінило життя венесуельців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG