Спеціальні потреби

Кондоліза Райс закликала українців контролювати владу


Кондоліза Райс

Екс-держсекретар США виступила у Києві з публічною лекцією, в якій також закликала обраних лідерів України бути відповідальними.

Складним та сповненим небезпек для української демократії вважає Кондоліза Райс нинішній період, який переживає Україна після перемоги Революції гідності.

Екс-держсекретар США виступила у Києві з публічною лекцією, в якій закликала обраних лідерів України бути відповідальними, а громадянське суспільство – контролювати владу.

«Це – неймовірний момент в історії України. І водночас – складний момент. Це, я сказала б навіть, небезпечний момент. Бо якщо ви вибороли, здобули право на демократію, це ще не означає, що ви досягли демократії. Це право має бути інституалізоване. Його треба закріпити в законах, які виключатимуть появу тиранів, узбезпечуватимуть від авторитаризму. Ці закони мають врівноважити й збалансувати гілки влади – і законодавчу, і незалежну судову, і виконавчу, аби не допустити концентрації влади в руках небагатьох».

Це - неймовірний момент в історії України
Кондоліза Райс

66-тий держсекретар США, професор політології Стенфордського університету, Кондоліза Райс відвідала Україну з одноденним візитом.

У рамках проекту «Публічні лекції» Фонду Віктора Пінчука американський політик виступила в Дипломатичній академії при МЗС України з лекцією «Виклики мінливого світу».

Дивіться також: Байден, Держдеп закликали Росію звільнити Савченко

Байден, Держдеп закликали Росію звільнити Савченко. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Показати коментарі (9)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG