Спеціальні потреби

Республіканець Рік Перрі зняв свою кандидатуру

  • Голос Америки

Рік Перрі

Низькі рейтинги колишнього губернатора Техасу не залишили йому надій на успішну виборчу кампанію.

Рік Перрі, претендент на висунення кандидатом від Республіканської партії на майбутніх в 2016 році президентських виборах, заявив, виступаючи перед своїми прихильниками в місті Сент-Луїс, штат Міссурі, що він завершує свою виборчу кампанію, знаючи, що залишає партію в добрих руках.

Перрі додав, що не жалкує, що брав участь у перегонах.

Колишній губернатор Техасу почав свою кампанію 4 липня, однак йому ніяк не вдавалося виділитися серед численних конкурентів-республіканців. За даними недавнього опитування, його рейтинг в критично важливому для вдалого старту виборчої кампанії штаті Айова, де в січні відбудуться перші республіканські партійні вибори (кокуси), не перевищував одного відсотка.

Рік Перрі брав участь у президентських виборах в 2012 року, спочатку він лідирував в опитуваннях, проте після невдалого виступу в дебатах його кампанія зайшла в глухий кут, і в підсумку він поступився кандидату від республіканців Мітту Ромні.

Перрі також відомий тим, що, змінивши на посаді губернатора Техасу Джорджа Буша-молодшого, він перебував на цій посаді довше, ніж всі його попередники в історії штату.

Реагуючи на скандальну заяву Дональда Трампа, який образив іммігрантів з Латинської Америки, назвавши їх «злочинцями і насильниками», Перрі спробував дати відповідь нинішньому фавориту республіканців: «Принижувати людей латино-американського походження не просто нерозумно, це просто не по християнське», - заявив він.

В останні тижні Рік Перрі неодноразово різко критикував Трампа, однак, незважаючи на солідну репутацію консерватора і досвідченого політика, йому так і не вдалося заручитися достатньою підтримкою виборців-республіканців.

Дивіться також: Скандал тягне Гілларі Клінтон на дно

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG