Спеціальні потреби

Актуально

Справа Юлії Тимошенко підірвало віру у незалежність судочинства в Україні

Справа Юлії Тимошенко підірвало віру у незалежність судочинства в Україні

Правозахисна організація Варта прав людини (Human Rights Watch) опублікувала щорічний звіт, присвячений захисту прав людини у світі. У документі зазначено, що в Україні підірвано довіру до судів, процвітає корупція та дедалі зростає тиск на засоби масової інформації.

Аналізуючи ситуацію в Україні, Human Rights Watch відзначає, що у 2011 році Україна здійснила певні реформи, покликані полегшити асоціацію з ЄС, а також ухвалила нові закони про доступ до інформації та про захист біженців. Водночас правозахисники вказують на ряд інших негативних тенденцій, зокрема ув'язнення екс-голови уряду Юлії Тимошенко та арешт і суд над низкою інших колишніх урядовців, що підірвало віру у незалежність судочинства. Human Rights Watch також пише, що хоча президент Віктор Янукович і запевнив, що "майбутнє України в Європі", вирок Юлії Тимошенко поставив під загрозу перспективи України з підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG