Спеціальні потреби

Ештон засудила застосування сили проти мирних активістів на Майдані


Верховний комісар ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон і лідер парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк
Верховний представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон перебуває в Києві та з сумом спостерігає за подіями на Майдані. Про це йдеться у її заяві, яку поширило предстваництво ЄС в Україні.

«Я все ще в Києві. Я була серед вас на Майдані ввечері й мене вразила рішучість українців, які виступали за європейську перспективу країни», – наголосила Ештон.

«Нині, кілька годин потому, я з сумом спостерігаю за тим, як міліція застосовує силу, щоб прибрати мирних людей з центру Києва», – зазначила вона.

«Владі не потрібно було діяти під прикриттям ночі, щоб розпочати спілкування з суспільством за допомогою міліції», – наголосила Ештон.

Близько першої ночі середи спецпідрозділ міліції «Беркут» почав ламати барикади навколо майдану Незалежності. Тисячі правоохоронців оточили Майдан. Вже розібрали барикади біля КМДА, більшу частину на Хрещатику та вулиці Інститутській.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG