Спеціальні потреби

Роботи, за допомогою учнів, змагаються у футбол


Роботи змагаються у футбол

Учні 59-ти американських шкіл нещодавно приїхали у Вашингтон, щоб взяти участь у змаганнях з футболу на… роботах. Саме цей захід спонукав учнів під наглядом професійних менторів розробляти і конструювати роботи, які б могли брати участь у змаганнях з футболу.

Адоніс Міллер почав приїжджати на змагання після того, як взяв урок технологій. Він визнає, що полюбив технології.

Він – один з кількох сотень американських школярів, які з’їхалися у Вашингтон для участі в змаганнях технологій. Цей щорічний захід організовує група під назвою «Надихання і Визнання Науки і Техніки», що в перекладі з англійської абревіатури означає «ПЕРШІ».

Щороку учні, під наглядом фахівців, командою працюють над створенням певного технологічного проекту. І цього разу їх завданням було сконструювати робота, який би міг заштовхати м’яча у ворота. На увесь проект у них було лише шість тижнів.

Організатор змагань Дін Кеймен, який заснував організацію 21 рік тому каже, що просто хотів залучити дітей до технологій:

«Я зробив це бо розумів, що майбутнє цієї країни стоїть за розвитком техніки».

Тепер, у заходах Діна Кеймена, участь бере кожна десята школа США, а це – більше 212 тисяч учнів. Він каже, що американські діти надто сильно заглибилися у спорт, і це велика проблема:

«Через це діти втратили відчуття реальності і не можуть зрозуміти, що вони не зароблять грошей розвиваючи м’язи рук граючі в баскетбол. У той же час навколо є мільйони можливостей кар’єрного росту для тих, хто розвиває м’язи між вухами».

Подивитися змагання школярів прийшли два сенатори, серед них лідер Демократичної більшості Гері Рід:

«Це чудово, що ми бачимо тут не баскетбольну гру, а дітей, які хочуть стати науковцями. Ми не можемо дати своїм дітям нічого більш важливого, ніж можливість розвивати себе в математиці і науці».

Учні кажуть, що уже винесли для себе зі змагань багато корисних уроків.

Учасник змагання Нейтан Гікс:

«Приємно робити це з багатьма іншими, адже ти можеш розділити з ними свою перемогу. А коли програєш, то не почуваєш себе одиноким».

Його конкурентка Елісон Ґейл не приховує свого задоволення:

«Ти над чимось працюєш протягом шести тижнів, а потім приходиш на змагання і показуєш свою роботу. Це найкращий час, який я провела у школі. А ще тут дуже приємна атмосфера».

Дін Кеймен тепер шукає можливості отримати урядову підтримку для свого проекту і, що більш важливо, принести свою програму до кожного американського школяра.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG