Спеціальні потреби

Папа Римський нагадав мафії, що злочини відлучають від церкви


«Наверніть себе до любові і справедливості» - звернувся до мафії Папа Франциск.

Папа Римський відвідав південь Італії – регіон із найвищим рівнем злочинності, який місцеві медіа називають «серцем мафії». Під час проповіді у Неаполі Франциск наголосив на відлученні гангстерів та членів мафії від Католицької церкви.

«Той, хто йде вниз цим шляхом зла – як це роблять мафіозі – вони більше не єдині з Богом, вони відлучені», - заявив Папа Франциск.

Понтифік закликав членів організованої злочинності відвернутися від насильства, експлуатації людей і зупинити «сльози матерів Неаполя».

«Я сьогодні смиренно і як брат повторюю: наверніть себе до любові і справедливості» - сказав він.

Район Скампія неапольці називають домом клану Коморра, неапольського варіанту Сицилійської мафії. Тут Папа Римський засудив політичну корупцію і закликав жителів регіону не дозволити злочинцям позбавити їх надії.

Глава Католицької церкви виголошував проповідь поблизу житлового масиву Le Vele, який викликає страх навіть у місцевої поліції.

Пізніше під час Богослужіння в центрі Неаполя Понтифік закликав вірян «рішуче реагувати на дії організацій, які експлуатують і псують молодих людей, експлуатують бідних і слабких за допомогою цинічної торгівлі наркотиками та інших злочинів».

У районі Калабрії Франциск відвідав тюрму «Giuseppe Salvia», його зустріли близько 200 в’язнів, з якими він разом пообідав.

Дивіться також : Фома з "Мандр" влаштував Майдан у Конгресі: приєднались сенатори, конгресмени

XS
SM
MD
LG