Спеціальні потреби

Росія внесла США протест у зв'язку з «захопленням» генконсульства в Сан-Франциско


Москва попередила, що залишає за собою право на відповідні дії стосовно дипломатичної власності США в РосіїРосія внесла Вашингтону протест у зв'язку з діями, які вона охарактеризувала як незаконне захоплення свого генерального консульства в Сан-Франциско.

Москва підкреслила, що залишає за собою право на відповідні дії стосовно американської дипломатичної власності в Росії.

У заяві МЗС Росії йдеться, що на даний час Сполученими Штатами «повністю захопленq» всq приміщення генерального консульства Росії в Сан-Франциско - житлова частина його адміністративної будівлі та окрема резиденція генконсула.

«Ще раз підкреслюємо, що ніколи не давали та не даємо владі США згоду на зняття з російської дипломатичної та консульської власності імунітету, не дозволяли і не дозволяємо будь-яке вторгнення на наші об'єкти. Агентів США, які знаходяться там зараз, ніхто туди не запрошував. Вони - загарбники. Їх дії - безпрецедентне в історії двосторонніх відносин свавілля».

МЗС підкреслив, що Росія зберігає за собою право на відповідь.

«Відповідно розуміємо так, що американці, вриваючись в наші закордонні установи, фактично погодилися з можливістю аналогічного поводження зі своїми представництвами в Росії», - підкреслюється в заяві.

Дивіться також: У Лас-Вегасі сталася найкривавіша стрілянина в сучасній історії Сполучених Штатів

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG