Спеціальні потреби

План Обами військово співпрацювати з Путіним отримав реакцію - "В голову не вкладається"


В голову не вкладається, що президент Обама може погодитись ділитись розвідданими та військовими ресурсами з Росією

«Таким, що не піддається розумінню» назвав план президента США військово взаємодіяти з Росією у Сирії - конгресмен-республіканець Майк Тернер.

Напередодні адміністрація Барака Обами запропонувала уряду Росії нову угоду щодо Сирії, яка передбачає поглиблення військової співпраці між двома країнами у боротьбі з терористами в обмін на припинення бомбардування військами Асада сирійських повстанців, яких підтримує Вашингтон. Подробиці ініціативи повідомляє The Washington Post.

«Росія продовжує окупувати значну частину України та Грузії, вдається до небезпечних дій щодо американських кораблів у Середземному та Чорному морях, і погрожує союзникам по НАТО. В голову не вкладається, що президент Обама може погодитись ділитись розвідданими та військовими ресурсами з Росією. Президент Обама має повернутись до стадії планування та сформулювати конкретний план перемоги над терористичним угрупуванням ІДІЛ та його знищення», - йдеться у заяві на сайті американського законодавця.

Військові США та Росії можуть розпочати співпрацю на безпрецедентному рівні, чого давно домагались у Москві

«Відповідно до пропозиції, яку особисто схвалив президент США Барак Обама та підтримав державний секретар США Джон Керрі, військові США та Росії можуть розпочати співпрацю на безпрецедентному рівні, чого давно домагались у Москві», - візначає стаття у The Washington Post.

Видання відзначає, що проти плану виступав міністр оборони США Ештон Картер, який вважає, що за допомогою посилення військової співпраці із США Путін намагається прорвати міжнародну ізоляцію Росії після ії агресивних дій щодо України.

«Чимало осіб в адміністрації Обами розчаровані рішеннями Білого дому щодо Сирії і вважають новий план приреченим на провал», - пише видання.

«Серйозний недолік плану полягає у тому, що росіяни взагалі не збираються тиснути на Асада. Навіть у тих випадках, коли вони на нього тиснули, Москва отримувала мінімальний результат», - наводить слова колишнього посла США у Сирії Роберта Форда The Washington Post.

Сирійська опозиція у червні закликала ООН розслідувати інформацію про викорстання Росією запалювальних бомб

Москву тривалий час звинувачували в ударах по цивільних у Сирії та підтримуваних США повстанцях. При цьому вказувалось на використання російськими збройними силами озброєнь, які роблять неможливим уникнення масових жертв серед мирного населення, а також касетних та запалювальних бомб.

Сирійська опозиція у червні закликала ООН розслідувати інформацію про викорстання Росією запалювальних бомб.

«Н.е.й.м.о.в.і.р.н.о.», - так одним словом відреагував на план Барака Обами політичний редактор відомого німецького видання BILD Юліан Ропке.

Дивіться також: Ось що потрібно НАТО, щоб нівелювати наступальні озброєня Росії у Криму, Калінінграді

Показати коментарі (4)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG