Спеціальні потреби

Стався до Росії, як до загрози - пораду новому президенту США озвучено у The Washington Post


Наступна президентська адміністрація США має визнати, що сама природа режиму Путіна заважає реальному партнерству між США та Росією

Наступний президент США має визнати, що Росія на чолі із Володимиром Путіним є авторитарним, клептократичним режимом, який становить серйозну загрозу американським цінностям, інтересам та союзникам Америки.

До цього у статті опублікованій американським виданням The Washington Post закликав директор напрямку прав людини та демократії Інституту міжнародного лідерства імені Маккейна Дейвід Креймер, колишній помічник держсекретаря США з питань демократії, прав людини та праці за президентства Джорджа Буша.

"Ми маємо обмежити та стримати агресію Росії, надавши нашим союзникам по НАТО запевнення, що ми захистимо їх, шляхом виконання гарантій колективного захисту зафіксованих у статті 5 Статуту НАТО, а також підтвердивши нашу підтримку суверенітету, територіальної цілісності та прагнень сусідів Росії приєднатись до НАТО та ЄС. Ми також маємо підтримати тих, хто живе в Росії та прагне кращого, більш демократичного майбутнього", - відзначив Креймер.

Намагання США активніше взаємодіяти цього не змінять - це пробували і зазнали у цьому невдачі і Буш, і Обама - і навіть можуть здатись свідченням слабкості США

"Наступна президентська адміністрація США має визнати, що сама природа режиму Путіна заважає реальному партнерству між США та Росією та значно обмежує сфери співпраці. Намагання США активніше взаємодіяти цього не змінять - це пробували і зазнали у цьому невдачі і Буш, і Обама - і навіть можуть здатись свідченням слабкості США, чим неодмінно скористається Путін", - попередив експерт.

Дивіться також: Розбираємося: Як "Гроші Януковича" струсонули вибори у США і що буде далі?

Розбираємося: Як "Гроші Януковича" струсонули вибори у США і що буде далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:53 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG