Спеціальні потреби

В Росії заблокували веб-сторінки ув’язненого опозиціонера Навального та його соратників


Настінне зображення з Навальним у Женеві під час саміту президента США Джо Байдена з російським президентом Володимиром Путіним 16 червня 2021 р.

Російська державна служба, яка регулює використання інтернету, заявила про закриття доступу до сторінки ув’язненого опозиційного діяча Олексія Навального navalny.com, виконуючи вимогу генеральної прокуратури.

Соратники найвідомішого критика російського президента Володимира Путіна кажуть, що влада одночасно заблокувала ще 48 веб-сайтів осіб та організацій пов'язаних з Навальним.

Цей крок Кремля називають черговим у тривалих намаганнях послабити опозицію зокрема у час наближення парламентських виборів у Росії, що мають відбутися у вересні.

Російський суд минулого місяця назвав пов’язані з Навальним організації «екстремістськими», звинувачуючи їх у намаганні «дестабілізувати ситуацію» в Росії.

Прихильники Навального тепер покладаються на їхні ресурси в соц-мережах і зокрема в YouTube, де вони поширюють відео матеріали зі звинуваченням про корумпованість російських посадовців.

Олексій Навальний відбуває дворічний термін ув’язнення за порушення вимог умовного покарання відповідно до судового вироку 2014 року, який називають політично вмотивованим.

Навального заарештували у січні, коли він повернувся з Німеччини, де його кілька місяців лікували від отруєння в Росії нервово паралітичною речовиною.

Арешт спричинив хвилю протестів у Росії, які називають найбільшим викликом для Кремля за останні роки.

Дивіться також: США та Україна разом з дев'ятнадцятьма іншими країнами виступили на підтримку народу Куби. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG