Спеціальні потреби

Актуально

Від вибуху в Дагестані загинув поліцейський

Від вибуху в Дагестані загинув поліцейський

У Дагестані російський поліцейський загинув і щонайменше восьмеро його колег отримали поранення від вибуху бомби, яку вони намагалися знешкодити.

Міністерство внутрішніх справ Російської Федерації заявило в середу, що бомбу знайдено неподалік селища Комсомольське у північній частині Дагестану. Згідно з повідомленням, вибуховий пристрій складався з кількох каністрів, з яких один вибухнув під час спроби знешкодити пристрій.

Дагестан – переважно мусульманський регіон у південній Росії – охоплений насильством, пов’язаним з діяльністю ісламістів. Сепаратисти в сусідній Чечні вели дві війни за незалежність від російського уряду. Хоча великомасштабна війна закінчилася приблизно десять років тому, атаки проти урядових об’єктів відбуваються майже щодня.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG