Спеціальні потреби

Мобільні крематорії «усувають сліди» російської агресії на Донбасі


Російське командування настільки боїться витоку інформації про свої військові втрати в Україні, що привезло мобільні крематорії на Донбас, щоб спалювати тіла загиблих солдатів. Про це агентству Блумберґ заявили конгресмени Мак Торнберрі і Сет Молтон.


«Росіяни намагаються сховати свої втрати, возячи з собою мобільні крематорії. Свою участь у конфлікті вони ховають не тільки від світу, а й від російського народу», – після відвідин України заявив конгресмен Мак Торнберрі кореспонденту Блумберґ.

За його словами, джерелом цієї інформації є як українські, так і американські розвідані. Називати їх він не став, але запевнив, що сам він у цій інформації – впевнений.

«У Росії явно проблема з їх домашнім фронтом і військовими втратами. Той факт, що їм доводитися спалювати тіла власних солдатів, – жах і ганьба», – сказав конгресмен Молтон, який теж був в Україні.

Багато людей у Вашингтоні впевнені, що саме тому надання зброї Україні і, як наслідок, збільшення російських втрат, може бути важелем тиску на Кремль. Мак Торнберрі, який є головою Комітету Палати представників з питань збройних сил, послідовно виступає за надання летальної зброї Україні. Він каже:

«Думка цього комітету і всього Конгресу однакова – люди повинні мати право себе захистити. Всім зрозуміло, що пряме вторгнення російських сил не закінчиться добре для українських сил. Але, з іншого боку, ми не можемо сказати: ці люди не зможуть перемогти, тоді їм і зброї давати не треба. Це неправильно».

У нещодавно проголосованій Палатою представників версії законопроекту про національну оборону міститься пункт про надання Україні летального оборонного озброєння на суму в 200 мільйонів доларів.

Показати коментарі (3)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG