Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

У Москві проходять переговори у питанні Курильських островів

  • Голос Америки

Будівля МЗС РФ у Москві (архівне фото)
У понеділок високопоставлені дипломати Росії та Японії зустрічаються в Москві для обговорення шляхів вирішення багаторічної територіальної суперечки.

Заступник міністра закордонних справ Росії Ігор Моргул і його японський колега Сінсуке Сугіяма проводять зустріч, на якій обговорюють територіальні розбіжності, які не дозволяють країнам підписати мирний договір про закінчення Другої світової війни.

Давня суперечка стосується чотирьох невеликих островів у Тихому океані, на які претендують обидві країни. Острови відомі в Японії як Північні території, а в Росії - Південні Курили, які Росія захопила в останні дні війни в 1945 році.

З приводу цих островів, відносини між Москвою і Токіо були напруженими впродовж декількох десятиліть.

Переговори стали можливими після візиту до Москви в квітні цього року прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе, який зустрічався з президентом Росії Володимиром Путіним.

Лідери двох країн назвали «ненормальною» ситуацію, коли між двома країнами десятиліття після закінчення Другої світової війни залишається не підписаним мирний договір.
XS
SM
MD
LG